بازگشت به صفحه محصولات

ديزل ‍‍ژنراتور

 

ديزل ‍‍ژنراتور


       امروزه بر کسی پوشیده نیست که زندگی بدون برق کاری غیر ممکن می نماید واین مهم زمانی ملموس تر است که شما در محیطی مانند گلخانه با موجودی زنده و بسیار حساس به تنشهای محیطی، در ارتباط بوده وبااین مشکل مواجه شوید سیستمهای حساسی مانند سیستمهای حرارتی ,سیستم تهویه ,سیستم آبیاری و غيره همگی وابسته به برق بوده وبر کسی پوشیده نیست اختلال در این سیستم ها تا چه حد موجب بروز خسارت در گلخانه خواهد گردید.

 

       از سالها قبل برای تامین برق در مناطق دور افتاده ویا جبران قطعی برق در محیطهای حساس مانند بیمارستانها و گلخانه ها و غيره از مولدهای برق برای تامین برق اضطراری استفاده می شده.

 

     به ترکیبی از یک موتور دیزل و ژنراتور که با انواع متعلقات فرعی از قبیل تابلو قدرت وفرمان، اطاقک پوشاننده، عایق‌های صدا، سیستم های کنترل، قطع کننده‌های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سیستم استارت اتومات و غیره بر روی یک شاسی سوار مي گردند و تحت عنوان یک مجموعه به یک دیگر متصل شده باشند دیزل ژنراتور می‌گویند . موتور ژنراتورها می‌توانند از ۱ تا 2000 کیلو ولت آمپر (KVA) برای کاربریهای متفاوت از کاربریهای ساده مانند  منازل و فروشگاههاگرفته تاکاربریهای حساستر مانند بیمارستانها ,گلخانه ها ,ادارات ,کارخانجات وصنایع بزرگ و کوچک دیگر استفاده گردند . ژنراتورهای  بزرگ تا مقیاسهای ۵ مگاوات برای ایستگاههای کوچک تولید برق استفاده می‌شوند و برای این منظور می‌توان از چندین دستگاه ژنراتور استفاده کرد . ژنراتورها در سایزهای بزرگتر به صورت مجزا به محل نصب حمل شده و در آنجا مونتاژ و تجهیزات فرعی به آنها اضافه می‌گردد .


     دیزل ژنراتورهای کوچک تامتوسط40تا250کیلو ولت آمپرKVA نه تنها برای تولید برق اضطراری بلکه به جهت تامین برق مورد نیاز به صورت مستمر یا در زمان اوج مصرف استفاده می‌شود. یک ژنرتور 40 KVA با تولید حدودا 50 آمپر برق  می تواند برق اضطراری مورد نیاز 2 هکتار گلخانه را برای راه انداری سیستمهای حساس وحیاطی گلخانه در شرایط قطع برق تامین نماید .امکان قرارگرفتن ژنراتور به صورت اتوماتیک ویا دستی در مدار برق گلخانه وجود دارد.

 

     برندهای قابل ارائه :

 

     VOLVO PENTA

     Perkins

     Cumnins

     CATERPILAR

     STAMFORD

     Meccalte

     DEUTZ

 

 

 

 

لطفا جهت دسترسي به اطلاعات فني كامل تر اينجا كليك نماييد.


تهران، خیابان سعدی جنوبی

مجتمع تجاری-اداری سعدی

طبقه ۶، واحد۶۰۸

اطلاعات تماس

۰۲۱ - تلفــن : ۳۳۱۱۳۳۷۷

(سی خط)

۰۲۱ - فاکس : ۳۳۹۴۸۲۵۷

پست الکترونیکی

info[at]famco.co.ir

انتقادات و پیشنهادات

+98 30002530331133

صفحه دوستداران فامکو

facebook page